Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Naked to the summer!! – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – 6:00
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: dziś bawimy się
całkowicie NAGO!!

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – gratis

Lato ma się już ku końcowi. Upały męczą i choć klimatyzacja na szczęście daje radę, to dziś będzie mniej potrzebna!!

Dziś zapraszamy Was na odważną, ale cudowną imprezę, podczas której już od samego wejścia poprosimy Was o wyskoczenie z ciuszków i oddanie się duchowi lat siedemdziesiątych, gdy królowały wolność, miłość, kwiaty i najlepsza muzyka w historii!

Przypomnijcie sobie opowiadania rodziców, obejrzyjcie znów “Hair”, albo posłuchajcie Janice Joplin i przyjdźcie wypełnieni radością dzieci kwiatów! Dziś cały klub wypełnimy uśmiechem, miłością emocjonalną i fizyczną oraz zmysłowym dotykiem. Jak pisała poetka “w splątanym gaju rąk i nóg, szepczemy słowa święte” 😀

Dziś jako ubranie dozwolone są jedynie kwiaty, biżuteria i nie zasłaniające wiele gadżety wygrzebane z hipisowkiej szafy 🙂  PS obiecujemy!!! Nie pozwolimy nikomu grać na gitarze 😀 😀

PEACE! I oczywiście zapraszamy 🙂

 

 

Szczegóły

Data:
8 Sierpień
Godzina:
21:00 - 06:00
Kategorie:
, , , ,
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210 lub 575 382 533
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia


Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja


Status
Rodzaj rezerwacji

Change language »