Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Lucky shot – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-06:00
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: Seksualne Koło Fortuny,
losowanie, konkurs i zabawa!

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – gratis

REZERWACJA ZAMKNIĘTA – BRAK MIEJSC!!!

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE IMPREZY

ZACZYNAMY!!!!
13 marca zamknęliśmy klub… nie był to piątek, ale 13 prześladuje ten rok od samego początku…

…ale pech to nic, co spędzało by nam sen z powiek. My i nasi cudowni goście zjadamy pecha na śniadanie!! Dziś też pokażemy Wam, a też sami z chęcią zobaczymy, czy i komu dziś dopisze swingerskie szczęście… Losowanie, upominków od klubu, Seksualne koło fortuny, gdzie seks będzie się mieszał z namiętnością, pocałunki z dotykami, ale gdzie też czychać będzie bankrut i strata kolejki…

Znacie jeszcze jakieś sposoby na pecha? A może po prostu o nim zapomnieć? Oddać się upojnej nocy i nie myśleć o świecie, owczoraj, czy jutro, tylko czuć, czuć i czuć… Lucku Shot Night w ACT, będziecie naprawdę – dobrze wspominać!

A coż macie do dyspozycji? Czekać na Was będą rozliczne atrakcje klubu, od fantastycznie urządzonych pokoi zabaw, poprzez saunę, pokój ze stołem do ‘masażu, czy salon bilardowy, aż po ogromny basen, który kusi ciepłą, krystalicznie czystą wodą.

Dziki seks, namiętne chwile we dwoje, w troje, w pięcioro? W ACT seksualne uniesienia są na wyciągnięcie ręki, więc… zapraszamy…!

 

Szczegóły

Data:
1 Sierpień
Godzina:
21:00 - 06:00
Kategorie:
, , , , ,
Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210 lub 575 382 533
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia


Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja


Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Change language »