Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

ACT hard FETISH NIGHT – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-06:00
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA:  Przynieście swoje liny i zabawki!!

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – gratis

Pociągają Was klimaty BDSM? A może jesteście już doświadczeni?? Ta noc może zmienić Wasze życie na zawsze. Dziś w ACT Club – miejscu, gdzie seksualność łączy się z elegancją – odbędzie się pierwsza noc kinku i BDSM-u.

Dziś wnętrza ACT Club ponownie wypełnią goście, dla których pejcze i klatki, to marzenie lub codzienność. Skóra, lateks, nagość grać będą dziś pierwsze skrzypce, a klapsy wypełnią cały klub aż po sufit. Dziś też otworzymy dla gości nasz salon BDSM! Czekają tam na Was belka do shibari, fotel ginekologiczny, ścianka z glory hole i krzyż św. Andrzeja. Przynieście swoje liny, pejcze packi i inne ulubione zabawki i bawcie się tak, żeby się Christian Grey zawstydził.

I PAMIĘTAJCIE: dziś wszystkich obowiązuje strój fetyszowy, erotyczny lub nagość. W “cywilnym” ubraniu nie będzie można wejść na imprezę!

Zapraszamy!!

 

 

Szczegóły

Data:
6 Marzec
Godzina:
21:00 - 06:00
Kategorie:
, , , , ,
Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210 lub 575 382 533
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia


Impreza BDSM to w świecie swingu prawdziwy rarytas. Gorsety, skórzane paski, łańcuchy, obroże, floggery i packi. Te ostatnie, jeśli dobrze się zgrają w tempie uderzeń, zgrabnie wyznaczają rytm, w jakim oddychają ulegli i uległe. Pokój Pain&Pleasure wypełnia się gośćmi, bo każdy chce skorzystać z którejś z atrakcji naszego lochu na poddaszu.

Krzyż św Andrzeja, klatka dla niewolników, glory hole, czy dyby, to tylko niektóre z naszych propozycji. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy kar, unieruchomienia, shibari, czy gorącego wosku. BDSM w ACT to naprawdę BDSM! A przed lub po wyczerpującej sesji, zapraszamy na drinka, na basen, do sauny. A może partia billarda? Kto postawi w zakładzie niewolnika? Dla kogo oszałamiająco zmysłowa niewolnica będzie dekoncentrować przeciwnika? Możliwości zabawy w uległość i dominację są w klubie ACT praktycznie nieograniczone.

Na imprezy #BDSM zapraszamy #para#singielka, i #singiel, ale jest jeden warunek – Wasz ubiór musi być fetyszowy, albo rozbierzemy Was do gołej dupy i zlejemy tak, że śladami będziecie się szczycić jeszcze dwa kwartały!!! Zaryzykujecie? My już oliwimy zawiasy kajdan.

Rezerwacja


Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Change language »