Witajcie w ACT Swingers Club!!

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliście się nas odwiedzić. Na razie wirtualnie, ale kto wie? Może wycieczka po naszej stronie i informacje tu zawarte, zachęcą Was do odwiedzin w klubie i sprawdzenia, czy życie swingerskie, albo choćby tylko jeden taki wieczór, to coś, co jest dla Was… Zapraszamy.

 

ACT Swingers Club jest najmłodszym klubem na mapie Warszawy. Założony przez parę miłośników namiętnych wieczorów i nocy jest miejscem, które dzięki uważnym obserwacjom potrzeb gości klubów oraz bywalców prywatnych spotkań, łączy w sobie atmosferę dyskretnego, kameralnego klubu dla otwartych, namiętnych ludzi, z profesjonalnym podejściem i nowoczesnymi schludnymi wnętrzami i fantastycznym wyposażeniem.

ACT to piękna, czteropoziomowa willa o powierzchni ponad 450 metrów, położona w zacisznej okolicy, bardzo blisko centrum Warszawy. Na wszystkich poziomach klubu bawić się może jednocześnie ponad 150 osób, a architektura budynku oraz sposób, w jaki zaaranżowaliśmy wnętrza zapewnią komfort zarówno miłośnikom otwartych przestrzeni, jak i dyskretnych zakamarków, gdzie we dwoje, troje, czy czworo będziecie mogli oddać się porywom namiętności i poznawać uroki „zakazanego” seksu!

Projektując wnętrza klubu zadbaliśmy chyba o wszystko – począwszy od szatni, w których znajdziecie niewielką, ale zapewniającą dyskrecję przebieralnię, poprzez poziom towarzysko-zapoznawczy z przepięknym barem, za którym nasza obsługa przygotuje Wam najbardziej nawet wyszukane drinki, aż po ogromną strefę spa, gdzie kilkadziesiąt osób jednocześnie może korzystać ze wszystkich udogodnień klubu: sauny suchej, prysznicy, stołów do masażu i silnych rąk profesjonalnych masażystów, czy ogromnego basenu. Dla miłośników seksu w większym gronie oddajemy też fantastycznie urządzone pomieszczenia, w których będziecie mogli oddawać się rozkoszy w podgrupach od najmniejszych, po naprawdę duże. Dla miłośników ostrzejszych zabaw, przygotowaliśmy wielki, profesjonalnie wyposażony salon BDSM, a całość domyka sala, w której odbywają się występy pole dance, lap dance, czy stand up!

Ale to jeszcze nie wszystko – w klubie znajduje się świetnie wentylowana palarnia, pięć łazienek, salon klubowy z drugim barem i stołem bilardowym, a dla wymagających dwie ścianki glory hole (standard i czeskie) oraz meble do uprawiania seksu w przeróżnych pozycjach – przygotowane specjalnie dla Was.
Klub znajduje się w cichej, dyskretnej uliczce, gdzie nie ma problemów z zaparkowaniem, ale też sugerujemy, żeby nie obciążać się koniecznością prowadzenia auta po imprezie. Cena taksówki z centrum do klubu to zaledwie 20 zł, a po upojnej zabawie nasza obsługa z przyjemnością zamówi dla Was transport do domu.

Zasady higieny i dbałości o czystość są oczywiście standardem: naszym gościom zapewniamy ręczniki, prześcieradła, lubrykanty i prezerwatywy dostępne w każdym pomieszczeniu, a każda z pięciu klubowych łazienek wyposażona jest w środki czystości z najwyższej półki. W sprzedaży posiadamy też płaszcze kąpielowe i klapki.

W klubie można płacić zarówno kartą, jak i bardziej dyskretnie – gotówką, ale także, jest możliwość złożenia i opłacenia rezerwacji online, co daje gwarancję wstępu do klubu.

Całości dopełniają subtelna muzyka oraz profesjonalna obsługa z przygotowaniem nie tylko klubowym, ale też seksuologicznym, co, jak już sprawdziliśmy, doskonale służy tym bardziej nieśmiałym gościom klubu.

Zapraszamy Was więc gorąco do jednego z najciekawszych miejsc w Polsce, gdzie wszystko można, a nic nie trzeba. W ACT Swingers Club namiętność łączy się z kulturą, seksualność z uśmiechem, a zabawa zmysłowa trwa całą noc.

 

Always good moaning!

 

A może zainteresuje Was któraś z najbliższych imprez? Sprawdźcie, poczytajcie, decydujcie. Serdecznie zapraszamy!

Najbliższe wydarzenia

Zobacz więcej

Change language »